Medarbejdere i skærbækcentret


Søren Hansen, centerchef

E-mail: info@scsk.dk
 

Salg & Reception 

Heine Worm, receptionschef
E-mail: heine@scsk.dk
Mobil: 61 20 30 07
 
Anja Selmer
E-mail: anjas@scsk.dk

Cathrine Wiig
E-mail: cathrine@scsk.dk

Mette Fredensborg
E-mail: mette@scsk.dk

Fælles e-mail: reception@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 10

Salg – kurser & konferencer
Heidi Skovby
E-mail: heidi@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 13
 

Økonomi, HR & IT

Laila Andreasen, afdelingschef
E-mail: laila@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 14

Charlotte Erichsen
E-mail: charlotte@scsk.dk

 

Marketing

Lars Krucov Detlef, afdelingschef
E-mail: lars@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 18
Mobil: 50 43 25 27

Malene von Qualen
E-mail: malenevq@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 17
 

Service

Marco Loftager, servicechef
E-mail: marco@scsk.dk
Mobil: 61 61 38 52
 
Henning Gehrt
E-mail: henning@scsk.dk
Mobil: 61 61 38 51
 
Svend Hansen
E-mail: svend@scsk.dk
Mobil: 41 14 97 55
 
Arne Petersen
E-mail: arne@scsk.dk
Mobil: 61 61 38 53

Rengøring
Majbritt Thomsen
Mobil: 61 20 30 03

Hanne Søndergaard
Mobil: 61 20 30 02
 
Marie Oline Lund
Hanne Thomsen
Jette Lehmann
Birgit Falk Christensen
  

Svømmehal
Janne Brandt
E-mail: janne@scsk.dk

 

Restaurant, køkken & café

 
Klaus Nielsen, restaurantchef
klaus@scsk.dk

Café
Carla Waje
Susanne Skov Holm

Køkken
Bodil Jensen
E-mail: bodil@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 16
 
Elsebeth D. Lund
Lene Lønne
Lene Holm
Maria Louise Højberg

Servering
Anja Ebsen
E-mail: anja@scsk.dk

Louise Ebbesen

 

Kunstnerhuset

Karin Lorenzen
E-mail: karin@scsk.dk
Mobil: 22 25 76 49

Something is wrong.
Instagram token error.
Mailchimp Signup
Vi trækker lod om et gavekort på 500 kr. hvert kvartal blandt alle modtagere af vores nyhedsbrev

– så er du ikke tilmeldt nyhedsbrevet endnu, kan du gøre det her, og straks være med i næste lodtrækning.