Medarbejdere i skærbækcentret

Kontakt os

Centerchef 

Søren Hansen
E-mail: info@scsk.dk
Tlf:  74 75 19 70

Reception 

Thyralis Hoffmann, Receptionschef
E-mail: thyralis@scsk.dk

Heine Worm, souschef
E-mail: heine@scsk.dk
 
Cathrine Wiig
E-mail: cathrine@scsk.dk

Brigida Post
E-mail: brigida@scsk.dk

Fælles e-mail: reception@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 10

 

Økonomi, HR & IT

Laila Andreasen, afdelingschef
E-mail: laila@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 14

Marketing

Lars Krucov Detlef, afdelingschef
E-mail: lars@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 18
Mobil: 50 43 25 27

 

Service

Marco Loftager, servicechef
E-mail: marco@scsk.dk

Svend Hansen
E-mail: svend@scsk.dk

Arne Petersen
E-mail: arne@scsk.dk


Rengøring

Majbritt Thomsen
Hanne Søndergaard
Marie Oline Lund
Hanne Thomsen
Jette Lehmann
Birgit Falk Christensen
Betina Weiland

  

Svømmehal
Janne Brandt
E-mail: janne@scsk.dk

 

Salg, restaurant, køkken & café

 
Liselotte Lauritzen, Salgs- & kundechef
E-mail: liselotte@scsk.dk
Mobil: 61 61 38 58

Salg – møder, kurser & konferencer
Gitte Lydiksen
E-mail: gitte@scsk.dk
Mobil: 616138659

Café

Køkken
Henrik Dinesen
E-mail: henrik@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 16

Bjarne Petersen
E-mail: bjarne@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 16

Anne Cathrine Just Christensen  (pt. barsel)
E-mail: anne@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 16

Danny K. Mortensen
Kristina K. Hansen

Servering
Melanie Hansen
Mia Ahrenkiel