• da

Medarbejdere i skærbækcentret

 
Søren Hansen
E-mail: info@scsk.dk
 

Reception

Fælles e-mail: reception@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 10
 
Heine Worm
E-mail: heine@scsk.dk
Mobil: 61 20 30 07
 
Anja Selmer
E-mail: anjas@scsk.dk

Cathrine Wiig
E-mail: cathrine@scsk.dk

 

Salg Kursus og Konference

Heidi Skovby
E-mail: heidi@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 13
 

Økonomi og personale

Laila Andreasen
E-mail: laila@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 14
 

Marketing

Lars Krucov Detlef
E-mail: lars@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 18

Malene von Qualen
E-mail: malenevq@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 17
 

Service

Marco Loftager
E-mail: marco@scsk.dk
Mobil: 61 61 38 52
 
Henning Gehrt
E-mail: henning@scsk.dk
Mobil: 61 61 38 51
 
Svend Hansen
E-mail: svend@scsk.dk
Mobil: 41 14 97 55
 
Arne Petersen
E-mail: arne@scsk.dk
Mobil: 61 61 38 53
 

Café

Carla Waje
 
Susanne Skov Holm

 

Restaurant

Restaurantchef
Klaus Nielsen
klaus@scsk.dk

 

Køkken

Bodil Jensen
E-mail: bodil@scsk.dk
Dir. tlf.: 73 33 12 16
 
Anniqua Jacobsen
 
Elsebeth D. Lund
 
Lene Lønne

Lene Holm

Maria Louise Højberg

 

Servering

Anja Ebsen
E-mail: anja@scsk.dk

Louise Ebbesen

 

Svømmehal

Marco Loftager
E-mail: marco@scsk.dk
Mobil: 61 61 38 52
 

 

Rengøring

Majbritt Thomsen
Mobil: 61 20 30 03
 
Marie Oline Lund
 
Hanne Søndergaard
Mobil: 61 20 30 02
 
Hanne Thomsen
 
Jette Lehmann
 
Birgit Falk Christensen
 

Kunstnerhuset

Karin Lorenzen
E-mail: karin@scsk.dk
Mobil: 22 25 76 49

Mailchimp Signup
Vi trækker lod om et gavekort på 500 kr. hvert kvartal blandt alle modtagere af vores nyhedsbrev

– så er du ikke tilmeldt nyhedsbrevet endnu, kan du gøre det her, og straks være med i næste lodtrækning.

Der udsendes nyhedsbreve 1-2 gange om måneden og vil indeholde information om nyheder, tilbud og markedsføring fra skærbækcentret. Du kan altid afmelde igen.